Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme

Bölgesel yağlanma vücutta dengeli bir şekilde yayılmayıp belli bölgelerde toplanır ve o bölgelerde yağ tabakasının oluşmasına yol açar. Bu noktada birçok diyet ve egzersiz programının sorunları minimize etmede yetersiz kalması bölgesel zayıflama uygulamalarını da beraberinde getirir. Estetik işlemler arasında giderek önemini arttıran bölgesel zayıflama uygulamaları, bel ve basen gibi kritik bölgelerde biriken yağ tabakasının yok edilmesini sağlar.

Bölgesel zayıflama tedavisi, yağ hücrelerini parçalayarak sonuç alan güvenli ve ameliyatsız vücut şekillendirme tedavisidir. Hedeflenen bölgede kan damarları, sinir ve cilde zarar vermeden yağ hücresini parçalayan ve ayrıca cilt sıkılaşmasını sağlayan ağrısız, konforlu bir uygulamadır. İstenmeyen bölgesel yağları sıvılaştırarak, vücut tarafından kullanılmasını sağlar. Ultrason dalgası seçilen bölgenin sadece yağ olan kısmını parçalayarak yok olmasını sağlar.

Bölgesel zayıflamanın sebepleri hormonal olmasının dışında;
Genetik faktörler, sağlıksız beslenme, hareketsizlik, doğum kilolarının verilememesi diğer sebeplere örnektir.

Bölgesel zayıflamadaki hedefimiz ise sizin sorunlu gördüğünüz bölgeleri vücut yapınıza zarar vermeden cildi sıkılaştırarak ideal vücut formuna sokmaktır. Sonrasında vücudunuzda hiçbir sarkma olmadan hayatınıza devam edebilmenizi sağlamaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir